BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO Podkategoria: BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO

Celem kursu jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie właściwej diagnostyki, planowania i przeprowadzenia skutecznej fizjoterapii stawu kolanowego. Kurs przygotowuje do pracy z pacjentem ortopedycznym w przychodniach, szpitalach, gabinetach oraz w klubach sportowych. Kurs przeznaczony dla fizjoterapeutów, lekarzy (spec. rehabilitacji medycznej, ortopedów) oraz studentów fizjoterapii (min. ostatni rok studiów licencjackich).

  • Rehalab Academy »

    Rehalab Academy

    REHALAB ACADEMY to firma edukacyjna oferująca wysokiej klasy innowacyjne szkolenia dla branży medycznej. Szkolimy fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów i trenerów na terenie całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której można zapoznać się z kalendarzem kursów oraz zdobyć niezbędne informacje organizacyjne. Stworzyliśmy cieszący się ogromnym zainteresowaniem – specjalistyczny kurs kliniczny pt. „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego” – obecnie ma on ponad 1000 absolwentów w całej Polsce.
    Nasze autorskie szkolenia kliniczne zbudowane są w oparciu o aktualny stan wiedzy naukowej (Evidence Based Medicine), dodatkowo uzupełnia je doświadczenie praktyczne i dydaktyczne.

    Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »

BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO - nowa strona:

Adres: