BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO Podkategoria: BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO

Celem kursu jest nabycie praktycznych umiejętności w zakresie właściwej diagnostyki, planowania i przeprowadzenia skutecznej fizjoterapii stawu kolanowego. Jest to kurs kliniczny, wykorzystujący różne elementy terapii, w całości poświęcony problemom stawu kolanowego.

 • Rehalab Academy »

  Rehalab Academy

  REHALAB ACADEMY to firma edukacyjna oferująca wysokiej klasy innowacyjne szkolenia dla branży medycznej. Szkolimy fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów i trenerów na terenie całej Polski. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony, na której można zapoznać się z kalendarzem kursów oraz zdobyć niezbędne informacje organizacyjne. Stworzyliśmy cieszący się ogromnym zainteresowaniem – specjalistyczny kurs kliniczny pt. „Badanie i fizjoterapia funkcjonalna w uszkodzeniach stawu kolanowego” – obecnie ma on ponad 1000 absolwentów w całej Polsce.
  Nasze autorskie szkolenia kliniczne zbudowane są w oparciu o aktualny stan wiedzy naukowej (Evidence Based Medicine), dodatkowo uzupełnia je doświadczenie praktyczne i dydaktyczne.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • RehaKursy.pl. Kursy dla fizjoterapeutów. »

  RehaKursy.pl. Kursy dla fizjoterapeutów.

  Zapraszamy do udziału w kursach z zakresu najnowszych metod fizjoterapii. Doskonale rozumiemy potrzeby fizjoterapeutów, gdyż sami nimi jesteśmy. Najwyższej klasy instruktorzy z międzynarodowym doświadczeniem są naszą najlepszą wizytówką.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • Profi-Medical »

  Profi-Medical

  Firma Profi-Medical zajmuje się organizacją warsztatów nowoczesnych metod terapii rehabilitacyjnej. Prowadzimy między innymi kurs masażu w Katowicach. Nasza oferta jest skierowana do osób ambitnych, które chcą się rozwijać zawodowo oraz poszerzać swoje horyzonty.

  Data dodania: 24 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • REHAND »

  REHAND

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom fizjoterapeutów podjęliśmy się organizacji kursów i szkoleń w Lublinie. Organizowane przez nas kursy i szkolenia dotyczą nowoczesnych i skutecznych metod pracy z pacjentem.
  Prowadzący przedstawią Państwu nowe, zaskakujące koncepcje i zależności psycho – ruchowe, nowoczesne metody badania i aplikacji terapeutycznych dla poszczególnych części ciała.

  Data dodania: 03 02 2013 · szczegóły wpisu »
 • FIZJOACTIV »

  FIZJOACTIV

  Fizjoactiv to młoda, prężnie rozwijająca się firma. Świadczymy profesjonalne usługi rehabilitacyjne najwyższej jakości, a także organizujemy kursy zawodowe dla fizjoterapeutów.

  Działamy na terenie miasta Lublin i okolic.

  Data dodania: 28 02 2013 · szczegóły wpisu »

BADANIE I FIZJOTERAPIA FUNKCJONALNA W USZKODZENIACH STAWU KOLANOWEGO - nowa strona:

Adres: